Лабораторія Сінево виконує аналізи для діагностики серцево-судинної системи

Лідер лабораторного ринку в Україні лабораторія Сінево – входить до медичного холдингу Medicover та налічує 79 лабораторій у Східній та Центральній Європі . В Україні лабораторія Synevo пропонує широкий спектр аналізів крові та інших біологічних матеріалів в понад 60 містах кожного регіону країни.

Лабораторія Сінево завжди допоможе отримати достовірні результати аналізів при серцево-судинних захворюваннях.

Хоча Сінево не є клінікою, а медичною лабораторією з мережею лабораторних центрів європейського рівня, що надає лише діагностичні послуги, її діяльність напряму пов’язана з найбільшими, найвідомішими клінічними центрами, госпіталями, лікарнями, амбулаторіями на теренах України та Європи. Сотні тисяч лікарів довіряють лабораторії Сінево, і саме в мережу закладів Synevo направляють своїх пацієнтів здавати аналізи.

В назву компанії Synevo вкладено глибокий зміст. Вона виникла шляхом об’єднання частин 2х слів: SYNergy and EVOlution. Ці терміни зображають суть та філософію роботи компанії, прагнення її працівників до взаєморозуміння, відкритості, чесності, взаємодопомоги в командній роботі. Тому хотілося б звернути увагу на те, що назва компанії правильно пишеться Сінево або ж в англомовному варіанті – Synevo. Інші варіанти написання, наприклад синєво, сінєво, sinevo, синева не відповідають дійсності. Саме тому важливо використовувати правильні варіанти назви та уникати не вірних формулювань (синево, синєво, сінєво, sinevo, синева), які не мають жодного відношення до європейської мережі медичних лабораторій Сінево.

Небезпека захворювань серцево-судинної системи в Україні

Захворювання серцево-судинної системи є однією з найважливіших проблем сучасної охорони здоров’я. За інформацією ВООЗ, щорічно вперше виявляється близько 2 млн хворих з патологією системи кровообігу. В 30,0% випадків причиною смерті дорослого населення стають саме захворювання серцево-судинної системи. Експерти прогнозують, що до 2030 року у світі показник смертності від хвороб системи кровообігу зросте з 17,5 млн осіб на рік до 23,4 млн осіб. На жаль, кардіологічні захворювання мають тенденцію до омолодження. За останні роки кількість хворих з даною патологією у віці 25-29 років зросла в три рази, а у тих, кому від 30 до 40, — удвічі.

Основними захворюваннями серцево-судинної системи є такі хвороби, як ішемічна хвороба серця, інфаркт, артеріальна гіпертензія, атеросклероз. Їх діагностика і профілактика неможлива без проведення цілого комплексу лабораторних досліджень, а ефективність лікування прямо залежить від правдивості та своєчасності отримання результатів аналізів.

У відповідності з чинними українськими та європейськими протоколами, які регламентують діагностику та лікування захворювань сердцево-судинної системи, до переліку обов’язкових в кардіологічній практиці планових аналізів відносяться:

  • загальний аналіз крові,
  • дослідження рівнів електролітів в організмі (калій, натрій, кальцій, магній та ін.),
  • біохімічний аналіз крові, зокрема, визначення рівня в організмі таких речовин як АсАТ, АлАТ, ЛДГ, креатинін, загальний білок та його фракції, сечова кислота
  • глюкоза крові
  • аналізи ліпідного спектра для виявлення ранніх порушень в обміні жирів (визначення рівня холестерину і тригліцеридів у сироватці крові, ліпопротеїдів високої НDL та низької LDL щільності, ліпопротеїну А-І,основного аполіпопротеїну HLH та аполіпопротеїну В, коефіцієнта атерогенності)
  • визначення мікроальбуміну сечі
  • міжнародне нормалізоване співвідношення, яке має регулярно визначатися у пацієнтів з серцево-судинними проблемами, які приймають непрямі антикоагулянти

Важливо, що ці скринінгові аналізи використовуються не лише для діагностики вже наявних захворювань. Достовірні результати аналізів допомагають виявити провокаційні чинники та оцінити ризик розвитку кардіоваскулярних захворювань протягом певного часу. А це дозволить провести адекватні заходи щодо модифікації способу життя та призначенню належної медикаментозної терапії для запобігання тяжких наслідків хвороб. Саме тому так важливо з профілактичною метою у віці до 40 років здавати ці аналізи раз на 1-2 роки, а після 40 років не рідше 1 разу на рік.
В лабораторії Сінево одночасно можна здати весь спектр аналізів, необхідних для проведення профілактики, діагностики та контролю за лікуванням серцево-судинних захворювань.

Процедура здачі аналізів крові в лабораторії Сінево

Лабораторія Сінево – це комфорт, безпечність та надійність при здачі аналізів крові, сечі та інших біоматеріалів завдяки єдиним стандартам надання медичних послуг. З огляду на розгалужену мережу лабораторних центрів є можливість вибрати відділення Сінево поруч з домом і здати аналіз у зручний час. Консультанти компанії Synevo завжди оперативно і кваліфіковано нададуть відповідь на запитання, допоможуть розібратися з процедурою підготовки до здачі аналізів. В лабораторії Сінево вас зустрінуть посмішкою і готовністю допомогти. Всі аналізи у відділеннях лабораторії Сінево забираються одноразовим інструментарієм з дотриманням кваліфікованим медичним персоналом санітарно-гігієнічних правил. Крім того, за потреби, доступна послуга здачі аналізів вдома.

Отримання результатів аналізів в лабораторії Сінево

Великою перевагою лабораторії Сінево є отримання результатів досліджень зручним для Вас способом: онлайн, безпосередньо у відділенні, де здавався аналіз, в будь-якому іншому відділенні Україні, в особистому кабінеті. Крім того, в медичній лабораторії Сінево функціонує автоматична система відправки результатів, яка без участі людини не пізніше трьох годин з моменту повної готовності всіх замовлених лабораторних досліджень автоматично відсилає результати аналізів на електронну пошту, зазначену в інформаційному бланку при замовлянні послуг.

Обладнання в лабораторії Сінево

Всі дослідження в лабораторії Сінево виконуються на сучасному обладнанні від провідних європейських виробників, що забезпечує високу точність отриманих результатів аналізів. Система штрих-кодування всього досліджуваного матеріалу та автоматизована робота аналізаторів запобігають помилкам, пов’язаним з людським фактором.

Оцінка якості роботи лабораторії Сінево

Завдяки зовнішній незалежній сертифікації якості досліджень в усіх лабораторних мережах Сінево міжнародними референтними лабораторіями Randox International Quality Assessment Scheme (RIQAS) та DGKL, Ви завжди можете бути впевненими в точності та достовірності результатів аналізів. Окрім закордонного визнання належної лабораторної практики, лабораторія Synevo щорічно акредитується в Україні.

Close